11 Mart 2015 Çarşamba

Hediyelerinize değer katan hediye kutuları

Sıradan bir güne uyandığınızda, yatağınızın başucunda şahane kocaman bir kutu gördüğünüzü hayal edin. Sizin için hazırlanmış bir hediye bu. 
hediye vermek
Ya da işten eve yorgun argın döndüğünüzde, kapının eşiğinde sizi bekleyen şık bir hediye sepetiyle karşılaştığınızı düşünün. Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? 
Hiçbir neden yokken veya aslında birçok sebep varken aldığınız hediyeden daha mutlu eden ne vardır ki?
Hediye almak kadar, vermek de mutlu eder insanı. Hediye almak için anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, doğum günleri gibi birçok özel güne sahibiz aslında ama en güzeli o ‘durduk yerde’ pat diye alınan hediyelerdir sanki. Sevdiğiniz arkadaşınıza alabileceğiniz ufak bir not defteri, annenizin uzun zamandır beğendiği o şık ayakkabı, babanızın eskimiş cüzdanının yerine yeni bir cüzdan, sevgilinize ikinizin geçmişinin özeti niteliğinde sizin hazırlayacağınız muhteşem bir fotoğraf albümü... Gibi gibi gibi....
Hediye verme amacınız ne olursa olsun, aldığınız hediyeyi karşınızdaki kişi için akılda kalıcı, unutulmaz bir film sahnesinden fırlamış gibi sunmak istiyorsanız kesinlikle doğru yazıyı okuyorsunuz.

Hediye kutusu hediyenize değer katar... 
Aldığınız hediyenin ne olduğu kadar nasıl paketlendiği ve nasıl sunulduğu da önemlidir. First Steps olarak hediye çeşitlerimiz kadar, tamamen bizim dizaynımız olan şahane kutu ve sepetlerle de bu özel günlerinize görsel güzellik katıyoruz.
Boş Hediye Kutuları’ kategorimizden seçebileceğiniz kutuların içine dilerseniz yine sitemizden aldığınız hediyeleri yerleştirelim,
dilerseniz de bu şık boş kutuları size yollayalım siz içine istediğiniz hediyeyi koyarak sevdiklerinizi büyüleyin.
Annenize aldığınız hediye ne olursa olsun, mutlaka şık bir kutusu olmalı.Çünkü anneler her şeye değer... Biz size, içini pelurla süslediğimiz, kırmızı lalelerle kaplı kapağının üzerinde ‘Canım Annem’ yazan kutuyu yollayalım, siz içine annenizin en çok istediği şeyleri koyun. Emin olun, anneniz bu görsel şölenle birlikte yanağına konduracağınız okkalı öpücüğe bayılacak.
babalar günü hediyesi
Sizin için her şeyin en iyisini düşünen babanıza aldığınız hediyeyi, üzerinde ‘I Love Dad’ yazılı bir t-shirt objesi olan kırmızı ya da siyah deri bir kutuya koyup vermekten güzel ne olabilir ki? Babanız bu kullanışlı kutuya her baktığında bugünü hatırlayacak.

Diyelim ki hayatınızın aşkına evlilik teklifi edeceksiniz. Kuru kuruya teklif olur mu? Yüzük almak şart değil tabi ama ona içinizden gelen, anlamlı, ufak tefek hediyeler verebilirsiniz. Bu sizin el yazınızla yazılmış bir not da olabilir, çikolata da.
boş hediye kutusu
Ama bunun bir de kutusu olması lazım diyorsanız, buyurun sayfamıza gidelim. Üzerinde gelin ve damadın bulunduğu ‘Benimle evlenir misin?’ yazılı şirin mi şirin kutunun içine koyacağınız hediyenin karşılığı mutlaka ‘evet’ olacaktır.

Arkadaşınıza, teyzenize, halanıza ya da komşunuza kime olursa olsun, aldığınız hediye; nostaljik hasır bir sandık içinde sunulduğu zaman kesinlikle daha çok anlam kazanacak. Sandığın içine yerleştirdiğiniz hediyenin yanı sıra, sandığın kendisini de belki mücevher kutusu olarak kullanır, ne dersiniz?

Peki eşinize ya da sevgilinize vereceğiniz minik ama değerli hediyenin kendi gibi şık bir kutusu olmasın mı? Gül desenli ufak metal kutunun içini biz gül kokulu renkli kumaş gül yapraklarıyla süslüyoruz, gerisini size bırakıyoruz.

Gördüğünüz gibi, siz hayal ediyorsunuz, biz gerçekleştiriyoruz. Farklı ödeme seçeneklerimizle sevdiklerinizi mutlu etmenizi kolay hale getiriyoruz. Ve unutmadan ekliyoruz, hediyenin de bir makyajı var! 
Kime, ne alırsanız alın ama kutusuz kalmayın.
Hediyesiz hiç kalmayın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme