2 Nisan 2015 Perşembe

Kurabiye ve sabunlarınıza özel teneke kutular

Birbirinden leziz kurabiyeler yapıyorsunuz, ama bunların tazeliğini korumak, en şık hali ile sunmak hep sıkıntı oluyor.
teneke kurabiye kutuları
Yada mis kokulu şık sabunlar üretiyorsunuz ama hep aynı tip kutulara yerleştirmek zorunda kalıyorsunuz, hem kokuları uçuveriyor, hem de kutular deforme oluyor.
Bu arada kutular da ateş pahası değil mi? Üstelik bir kez aldığınızı bir daha alabilmek mümkün olamıyor. Sipariş alıyor ama tamamlayamayıp mahcup oluyorsunuz.

Şık hediye kutuları ile fark yaratın...
Oysa siz de biliyorsunuz ki; farklı ve özenli sunumlarla el emeği göz nuru üretimleriniz çok daha albenili olacak.
İçinize sinerek, özenle yaptığınız butik üretimlerinizi, içinize sinen kutulara yerleştirdiğinizde, değerlerine değer katılacak.
Nereden mi biliyoruz? 2007 yılından beri hediye sepeti yapıyoruz ve kaliteli, uygun fiyatlı ve devamlılığı olan hediye kutusu bulmak hep sıkıntı olmuştur, en yakın tanığı biziz.

Bu nedenle de 3 yıl öncesinde, kendimize özel üretimler yaptırmaya başladık. Böylelikle piyasa  işi olmayan farklı hediyelikler hazırlayabilecek, hem kurumsal hem de perakende müşterilerimize en güzelini, en uygun fiyatla sunabilecektik.
Zaman içinde hediye kutularımız gelişti. Önce karton kutularımız, sonrasında da özel günlere uygun şık tasarımlı metal hediye kutuları hazırlattık.
Özellikle geçmiş olsun, özür ve sevgili hediye kutularımız çok sevildi. En çok rağbet gören hediyeliklerimiz arasına girdiler.
Sizler de özenerek yaptığınız kurabiyelerin, cupcakelerin, butik çikolataların veya sabunların sunumu için, stoklu, aynı gün kargo, özel tasarımlı teneke kutularımızı tercih edebilirsiniz.

Her duruma uygun boş hediye kutusu
bebek kurabiyelerine teneke kutular
Bebek doğumları, 40 uçurma ziyaretleri, bebek mevlütleri ve baby shower partileri için, hatta diş buğdayı ve birinci yaş doğum günleri için hoşgeldin bebek baskılı teneke kutularımız çok sevildi. İster profesyonel yapın bu işi, ister henüz işin başında olun, yada sadece sevdikleriniz için hobi üretimler yapıyor olun. Bu kutularla ikramlarınız çok daha göz dolduracak.
Kankanızın doğum günü, yada patronuzun, yada annenizin, yada mesai arkadaşınızın, yada sevgilinizin; hepsi için ayrı ayrı düşünülmüş, happy birthday baskılı, seni seviyorum baskılı, canım annem baskılı teneke kutularımız başlı başına bir hediye. İçine ister başka bir hediyelik ekleyin, ister evde ürettiğiniz minik bir cupcake, kurabiye, sabun yerleştirin. Hediyenin en değerlisini siz verin. El emeği ile üretilmiş, hediye pakedine özenilmiş detay detay kurgulanmış doğum günü hediyesinden daha değerlisi var mı?
teneke kurabiye saklama kutusu
En korktuğunuz oldu, en sevdiğiniz hasta oldu. Gelişigüzel çiçek sepeti gönderemeyecek kadar çok seviyorsunuz onu, yüzünü gülümsetmek, hediyenizle hastane odasında da, hasta yatağında da yanında olmak istiyorsunuz. Geçmiş Olsun, Acil Şifalar, Çabuk iyileş dilekleri ile bütünleşmiş şık teneke kutularla hediyenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. İçine en sevdiği çikolatayı yada keki, en sevdiği kolonyayı, hep kullanacağı bir havluyu ekleyin, oldu size en şık geçmiş olsun hediyesi. Üstelik bütçeniz de sarsılmadı değil mi? Zamanınız daha darsa bizim bu kutularla hazırladığımız geçmiş olsun sepetlerinden seçim yapabilirsiniz. Kutuları gibi içleri de stoklu, aynı gün İstanbul teslim yapılabiliyor.
metal çikolata kutusu
Hatasız kul olmaz, yoksa istemeden can dostunuzun, sevgilinizin, annenizin kalbini mi kırdınız? Öyle utanıyorsunuz ki, ne deseniz bilemiyorsunuz. Eşşeklik ettim özür dilerim, Beni affet, I'm sorry baskılı metal kutulardan birini çikolata ile, ev yapımı kek yada kurabiye ile yada lavanta kesesi ile doldurun, sevdiğinize gönderiverin. Göreceksiniz işe yarayacak, telefona sarılıp "affedildin" deyiverecek.

Bir kurabiye dükkanınız mı var, bu kutular içine yerleştirdiğiniz kurabiye ve cupcakelerle siz de geçmiş olsun, özür dilerim, seni seviyorum hediyeleri hazırlayın. Fark yaratın.

Kutu medeniyettir, dağınıklığınızı toplar, hatıralarınızı arşivlemenizi sağlar. Kullanışlıdır, hep ihtiyaç duyulur. Bu nedenle başlı başına bir hediyedir zaten.
Teneke kutular, sağlıklıdır. İçine koyduğunuzun tazeliğini, kokusunu muhafaza eder.
Özel tasarımlı teneke kutularımız ise, estetik ve uzun ömürlüdür.
İster kendinizi, ister sevdiklerinizi şımartın.
El emeği göz nuru üretimlerinizi, kutularımızla bambaşka kılın.
Sağlıcakla kalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme