Biz kimiz ?

 

“Kutumutu.net” , 2008 yılından bu yana hizmet veren “First Steps Hediye“ markasının, gelişmiş ve özelleşmiş kardeş markasıdır.

 

“Ekin Bebe Ürünleri ve Hediyelik Eşya San. Tic. Ltd. Şti.” olarak, 2008 yılında “First Steps Hediye” markamız ile başladığımız yolda, özellikle sözleşmeli kurumsal müşterilerimize, “standart ürün” temin edebilmek ve “maliyet”leri koruyabilmek için kendi kutularımızı kendimiz üretme kararı aldık. 2010 yılından bu yana da, kendi kutularımızı kendimiz üretiyoruz.

 

 

Zaman içinde hediye  kutularımız çok sevildi, içine eklediğimiz  hediye setleri ile beraber olduğu gibi, içi boş olarak da temin edilmek istendi. Biz de memnun olduk. J

 

Büyük firmalara kurumsal hediye çözümü sunan kurumsal hediye ajansları gibi,  el yapımı ve butik ürünler imal edip Dünya’ya ihracat yapan üreticiler ve de hediyesine özen gösteren, kendi hediyesini kendi hazırlamak isteyen bilinçli perakende müşterilerimiz bizi yönlendirdi, yüreklendirdi.  

 

Müşterilerimizle, defalarca yılbaşı, sevgililer günü, bayram, kadınlar günü gibi özel gün yaşadık. Binlerce bebek karşıladık, doğum günü kutladık. Bazen geçmiş olsun hediyesi olduk, bazen terfi, işe başlangıç hediyesi. Son zamanlarda ise bolca işe dönüş hediyesi olduk. J

Ne hayal ettiyseniz, hayal gücünüzü kısıtlamadan, bütçenizi yormadan yolunuza eşlik ettik.

 

Sert karton sıvama kutu ile başladığımız “kutumutu” marka hayalimiz, katlamalı kutular, kraft karton kutular, ahşap ve metal kutular, hasır, kumaş ve keçe sepetlerle gün gün çeşitlendi.

 

Özel günlere uygun süslendi, içine pelur ve dolgu malzemeleri eklendi.

 

Bez hediye keseleri, kılıflar, yılbaşı çorapları ile el yapımı butik tada erdi, sosyal sorumluluk olup sadece hediye ettiklerinize değil, onları hazırlayan yüreklere ve onların evlerine de mutluluk oldu.

 

Ürün portföyümüz, hediye kutuları yanı sıra konsept kurdeleler, tasarım etiketlerle çeşitlendi, büyüdü, büyüdü ve artık bir hediye paketleme fikirleri içeren, kocaman bir marka olma zamanı geldi.

 

Kısacası, şu anda ziyaret ettiğiniz bu sayfa,  www.kutumutu.net , 12 yıldır işi sadece hediye olan bir firmanın, 10 yıllık rutin uğraşı.  J

Ve domaini 2013’de ayrılmış, logosu 2014’de hazırlatılmış 7 yıllık bir “hediye kutu markası” olma hayali.

Artık tek başına yürümeye hazır olduğumuza inandık ve yola çıktık.  

 

Neden biz? Neden kutumutu.net?

Sitemizde gördüğünüz  tüm ürünler, stoklu ürünlerdir. Aynı gün kargoya verilir.

Yıllardır stoğu tutulan, sabit ürünlerdir, ebat farkı, görsel farkı, stok tükenmişliği yaşamazsınız.

Görsellerimizin tamamı, gün ışığında çekilen fotoğraflardan oluşur. Ekran resmi ile elinize geçen ürün arasında fark yaşamazsınız.

Sadece İstanbul içi değil, Türkiye’nin tüm noktalarına güvenle sipariş verebilirsiniz.

Deneyimlerimiz bize öğretti ki; “Doğru kargo firması değil, iyi yapılmış kargo pakedi vardır “ …

Biz bu slogan ile, tüm paketlerimizi en sağlıklı şekilde kargoya hazırlıyoruz.  Ürün teslim edilene dek, takip ediyoruz, müdahale ediyoruz.

Böylece kargo kaynaklı talihsizlikler yaşamıyoruz.

 

Bundan böyle ne hayal ediyoruz?

Öncelikle, yeni markamızla, bize yıllardır güvenen,  kurumsal ve bireysel müşterilerimize yenilerini katmayı, bu aileyi büyütmeyi umuyoruz.

Umarız sizler de, hediye konusunda çözüm ortağı olmamız için bize şans verirsiniz. Sizi de, referanslarımız arasında görmek bizi gururlandırır. J

 

Ayrıca, hem hediye ettiğiniz, hem bu ürünleri alarak dokunduğunuz yürekleri ve gülümsemeleri arttırmayı hayal ediyoruz.

Bir kadın girişimci markası olarak, Kadın ve çocuk hakları konusunda pozitif ayrımcıyız.

KEDV-UCİM- UNICEF gibi aylık rutin desteklediğimiz dernekler yanı sıra, satışlarımızdan elde edilen gelirin %10 ‘u ile yeni yüreklere dokunmayı hayal ediyoruz.

Darüşşafaka ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ise, satış gelirimiz ile, eşit oranda desteklediğimiz yeni dernekler olacaklar.

 

Hediye almanın ve vermenin tadında, birlikte keyifli yarınlar umuduyla,

 

Sevgi ve saygıyla,

 

Yurdagül Kaya

Ekin Bebe Ürünleri ve Hediyelik Eşya San. Tic. Ltd. Şti.